Vše pro
zahradu

Vše pro zahradu
Zahradní nábytek
Dnes už není pouze sezónní záležitostí, kvalit ní zahradní nábytek slouží celoročně i v zimních zahradách, krytých pergolách nebo na zasklených balkónech. Možná i proto se sortiment v této oblasti stále více podobá nabídce interiérového nábytku. I na zahradě (či v pergole) je na prvním místě pohodlí, už nestačí jen jídelní stůl a židle, případně slunečník, byť jsou v nabídce v široké škále tvarů i velikostí.

Své místo tu mají i pohovky a celé sedací sestavy, houpačky, servírovací stolky a další kusy nábytku, které bývaly dříve výhradně záležitostí vnitřních prostor. FIELDMANN nabízí kvalitní zahradní nábytek vyrobený z tropického dřeva, kovu a umělého ratanu
Momentálně v této kategorii nejsou žádné produkty

Nábytek ze dřeva tropické akácie

Za oblibou dřevěného zahradního nábytku stojí originalita a přirozenost přírodního materiálu, který snadno zapadne do zahrad tradičních i ryze moderních. Dřevěný zahradní nábytek FIELDMANN je vyroben ze dřeva exotické akácie, které charakterizuje olivově hnědý až šedohnědý odstín s jemnou texturou. Jde o dřevo tvrdé, vysoce odolné proti vlhkosti a dalším povětrnostním vlivům, nemusíte se tak bát nechat nábytek přes celou sezonu venku bez ohledu na počasí.

Péče o dřevěný nábytek

I přes odolnost vůči klimatickým vlivům je ideální i nábytek vyrobený z exotického dřeva na zimu uschovat v suchém prostředí, případně jej zakrýt obalem či plachtou. Alespoň jednou za sezónu by měl být napuštěn olejem, který podpoří jeho odolnost, životnost a posílí ochranu vůči UV záření a škůdcům, ale zároveň zachová krásný vzhled dřeva. Nejde o nijak náročný úkol. Před napuštěním je třeba jen nábytek dobře očistit, případné řasy, plísně či houby můžete odstranit jemným brusným papírem. Dřevo napouštějte k tomu určenými přípravky ve chvíli, kdy je suché, zbavené prachu a nečistot.

Kovový nábytek

Pevnost, stabilita, tvarová stálost, odolnost vůči nepřízni počasí a vůbec dlouhá životnost podpořená pokročilými povrchovými úpravami, dále moderní design, elegance a minimální údržba, to jsou vlastnosti, pro které mnozí do své zahrady volí nábytek kovový. Nabídka kovového nábytku FIELDMANN zahrnuje rozmanité sestavy stolů a židlí, které si můžete libovolně nakombinovat do ideálního kompletu, i pohodlná lehátka či houpačky. Výplety křesel a židlí jsou provedeny z odolné, pružné a bezúdržbové textilie, která se nerozpálí ani na přímém slunci. Díky trvalé oblibě kovového nábytku zařadil FIELDMANN do nabídky i letos nové modely

Nábytek z umělého ratanu

Mýdlová voda k odstranění případných nečistot či prachu a čistá voda na opláchnutí, to je vše, co potřebujete k údržbě nábytku z umělého ratanu. I ten má z toho důvodu stále více příznivců, kteří oceňují také odolnost a rovněž pohodlí i variabilitu, kterou tento materiál nabízí. Sortiment značky FIELDMANN zahrnuje jak celé sestavy stolů a židlí vyrobené z umělého ratanu, tak lehátko nebo luxusní sedací soupravu, s nimiž si pod širým nebem vytvoříte dokonalou lounge zónu.