Vše pro
zahradu

Vše pro zahradu
Zahradní nábytek
Bez zahradního nábytku bude každá zahradní sešlost jen takový malý piknik. Při zařizování venkovního prostoru dbejte hlavně na pohodlí: Zahradní nábytek FIELDMANN nabízí veškerý komfort při sezení či ležení, navíc ale také při údržbě.

Kromě velkých sestav zahradního nábytku, slunečníků či lehátek nezapomíná FIELDMANN ani na majitele malých balkonů, kde je potřeba ušetřit každý centimetr místa. Balkonové sety FIELDMANN jsou rozměrově úsporné, navíc se dají snadno složit. To umožňuje, když se právě nepoužívají, využít prostor balkonu i jinak.
Momentálně v této kategorii nejsou žádné produkty

Zahradní nábytek

Nábytek ze dřeva tropické akácie

Za oblibou dřevěného zahradního nábytku stojí originalita a přirozenost přírodního materiálu, který snadno zapadne do zahrad tradičních i ryze moderních. Dřevěný zahradní nábytek FIELDMANN je vyroben ze dřeva exotické akácie, které charakterizuje olivově hnědý až šedohnědý odstín s jemnou texturou. Jde o dřevo tvrdé, vysoce odolné proti vlhkosti a dalším povětrnostním vlivům, nemusíte se tak bát nechat nábytek přes celou sezonu venku bez ohledu na počasí.

Péče o dřevěný nábytek

I přes odolnost vůči klimatickým vlivům je ideální i nábytek vyrobený z exotického dřeva na zimu uschovat v suchém prostředí, případně jej zakrýt obalem či plachtou. Alespoň jednou za sezónu by měl být napuštěn olejem, který podpoří jeho odolnost, životnost a posílí ochranu vůči UV záření a škůdcům, ale zároveň zachová krásný vzhled dřeva. Nejde o nijak náročný úkol. Před napuštěním je třeba jen nábytek dobře očistit, případné řasy, plísně či houby můžete odstranit jemným brusným papírem. Dřevo napouštějte k tomu určenými přípravky ve chvíli, kdy je suché, zbavené prachu a nečistot.

Kovový nábytek

Pevnost, stabilita, tvarová stálost, odolnost vůči nepřízni počasí a vůbec dlouhá životnost podpořená pokročilými povrchovými úpravami, dále moderní design, elegance a minimální údržba, to jsou vlastnosti, pro které mnozí do své zahrady volí nábytek kovový. Nabídka kovového nábytku FIELDMANN zahrnuje rozmanité sestavy stolů a židlí, které si můžete libovolně nakombinovat do ideálního kompletu, i pohodlná lehátka či houpačky. Výplety křesel a židlí jsou provedeny z odolné, pružné a bezúdržbové textilie, která se nerozpálí ani na přímém slunci. Díky trvalé oblibě kovového nábytku zařadil FIELDMANN do nabídky i letos nové modely

Nábytek z umělého ratanu

Mýdlová voda k odstranění případných nečistot či prachu a čistá voda na opláchnutí, to je vše, co potřebujete k údržbě nábytku z umělého ratanu. I ten má z toho důvodu stále více příznivců, kteří oceňují také odolnost a rovněž pohodlí i variabilitu, kterou tento materiál nabízí. Sortiment značky FIELDMANN zahrnuje jak celé sestavy stolů a židlí vyrobené z umělého ratanu, tak lehátko nebo luxusní sedací soupravu, s nimiž si pod širým nebem vytvoříte dokonalou lounge zónu.