Vše pro
zahradu

Vše pro zahradu
Motorové pily

Motorové pily

  • jsou praktickým pomocníkem zejména při přípravě palivového dřeva, ale lze je využít i k prořezávání vzrostlých stromů.

Elektrické pily 

  • jsou vhodné především pro řezání větví a kmenů menšího průměru a jsou určeny pro použití přímo na pozemku, neboť jsou závislé na přívodu elektrické energie. 

Benzínové pily

  •  se snadno vypořádají s větším množstvím dřeva či objemnějšími kmeny.
Momentálně v této kategorii nejsou žádné produkty

Benzinová pila

Motorové pily jsou praktickým pomocníkem zejména při přípravě palivového dřeva, ale lze je využít i k prořezávání vzrostlých stromů.

Benzínové a elektrické řetězové pily

Motorová  pila  je  nezbytným  pomocníkem  při  zpracování  dřeva  na  zimu,  ale i na důkladnější prořez dřevin. Její pohon, výkon i délku  lišty vybírejte podle povahy činnosti, objemu práce, kterou s ní musíte zvládat, i toho, jaký uživatel a jak často s pilou bude pracovat. 
Řetězové pily FIELDMANN disponují lištou o délce 35, resp. 40 cm, které  ideálně zvládnou občasné řezání menšího množství palivového dřeva či prořez stromů.

Elektrické řetězové pily jsou nenáročné na údržbu, ekologické a vhodné i tam, kde mohou být výfukové zplodiny i jinak na obtíž  –  například v uzavřené dílně.  Výhodou  je i tišší provoz vítaný v zahradách v husté zástavbě nebo v  rekreačních oblastech. Použití je omezeno dosahem elektrického proudu. 

Z kategorie benzínových přístrojů mohou vybírat ti,  kteří pilu využijí  častěji,  požadují tak větší výkon, případně i možnost práce bez omezení přívodu elektřiny. Benzínové pily se vypořádají i s větším množstvím dřeva a silnějšími větvemi či kmeny stromů.

Při práci s řetězovou pilou je na prvním místě bezpečnost.  Řetězové pily FIELDMANN vyrobené za použití vysoce kvalitních materiálů i komponent standardně disponují  bezpečnostní brzdou pro okamžité zastavení řetězu, vybrané modely mají také bezpečnostní spojku či pevnou zubovou opěrku, která zabraňuje zpětnému rázu. 

Bezpečnostní brzda

  • Standardním vybavením všech řetězových pil Fieldmann jsou bezpečnostní prvky, jako je protiskluzová rukojeť, bezpečnostní brzda či spojka.

Napínání řetězu

  • Vybrané elektrické pily Fieldmann jsou vybaveny systémem, který umožňuje manipulaci s řetězem a lištou pily bez použití nářadí.

Příslušenství 

  • Benzínové i elektrické řetězové pily je možné kombinovat s různými typy lišt rozmanitých délek. Totéž platí také pro řetězy.

Systém zapalování C.D.I. 

  • Tento systém výrazně usnadňuje start nezahřáté pily. Jeho výhody doceníte zvláště v zimním období.