Pro opalování, odpočinek u bazénu i pohodové čtení je tu komfortní zahradní lehátko Fieldmann FDZN 8015, které díky rozměrům 182 × 51/61 × 31/95 cm nabídne dostatek prostoru i pohodlí.
2 499 Kč
Ihned k odeslání
skladem více než 5 ks
Expedujeme DNES.
U Vás již od 22.5.
ID Produktu: 63000741
Zahradní lehátko FDZN 8015
- Rozměry: 182x51/61x31/95 cm
- Kvalitní ocelová konstrukce vypletená syntetickou tkaninou
- Možnost nastavení sklonu zádové opěrky 7 pozic
- Síla nosných profilů 40 x 22 mm/45x25 mm
- Určeno pro venkovní i vnitřní použití Maximální nosnost 120 kg
- Použité materiály nevyžadují žádnou údržbu
Stabilní a odolná konstrukce
Díky síle nosných profilů 40 × 22 mm / 45 × 25 mm je zajištěna stabilita, dlouhá životnost a nosnost až 120 kg.
Nastavitelné polohy pro maximální komfort
Sklon zadní opěrky můžete upravit do 7 poloh, abyste se mohli na lehátku pohodlně opalovat na břiše i na zádech, posedět si s oblíbenou knihou nebo si jen tak poležet.
Bezúdržbové materiály a snadné skladování
Použité materiály jsou bezúdržbové, takže s lehátkem nebudou žádné starosti. Po sezóně ho snadno složíte do kompaktních rozměrů, abyste ho mohli uskladnit či přepravovat.
FDZN 8015
Parametry
01
Obecné
| Typ přístroje | Zahradní lehátko |
|---|
02
Určení
| Použití | Venkovní |
|---|
03
Vlastnosti
| Rozkládací | Ano |
|---|
04
Vzhled a design
| Materiál | Ocel-hliník |
|---|---|
| Potahy součástí | Ne |
05
Rozměry a hmotnost
| Výška | 95.00cm |
|---|---|
| Šířka | 61.00cm |
| Hloubka | 182.00cm |
| Hmotnost | 7.7kg |
06
Barva
| Barva | Černá |
|---|