ID Produktu: 50003635
Výplň křesel tvoří umělý ratan
Područky jsou provedeny ze dřeva tropické Akácie
Podsedák ošetřený voděodolnou impregnací součástí
Rozměr křesel 82 x 57 x 59 cm
Nosnost křesel 110 Kg
Dřevěné součásti jsou ošetřený olejem
FDZN 6010-PR
Parametry
01
Obecné
| Typ přístroje | Zahradní křeslo |
|---|
02
Určení
| Použití | Venkovní a vnitřní |
|---|
03
Vlastnosti
| Rozkládací | Ne |
|---|---|
| Polohovatelnost | Ne |
04
Vzhled a design
| Materiál | Ocel-hliník |
|---|---|
| Potahy součástí | Ano |
05
Rozměry a hmotnost
| Výška | 82.00cm |
|---|---|
| Šířka | 57.00cm |
| Hloubka | 59.00cm |