Výkonný vysavač Fieldmann FDU 201432‑E nabízí silné mokré i suché vysávání pro úklid domácnosti i dílny. Odolná 30litrová kovová nádoba s výpustí a bavlněným filtrem zajišťuje spolehlivý provoz. Všestranné příslušenství a 2,5m hadice usnadňují čištění různých povrchů i těžko dostupných míst.
2 399 Kč
Ihned k odeslání
skladem více než 5 ks
Expedujeme DNES.
U Vás již od 22.5.
ID Produktu: 50002994
Vysavač na mokré a suché vysávání FDU 201432-E
- Příkon: 1 400 W
- Zásuvka na přídavné zařízení: až 2 000 W
- Objem kovové nádoby: 30 l
- Omyvatelný bavlněný filtr
- Plastová hadice: 2,5 m
- Prodlužovací hliníková trubice: 0,77 m
- 2 podlahové hubice: hladké vysávání nebo s kartáčky /kartáč + stěrka
- Součást balení: plastová hadice 2,5 m, hliníková trubice, 2 podlahové hubice, hubice na čalounění, úzká hubice, kulatý kartáček
- HEPA filtr není součástí balení
Výkonná konstrukce a bohaté příslušenství
Víceúčelový vysavač FDU 201432E kombinuje příkon 1 400 W s kovovou 30litrovou nádobou vybavenou výpustí pro snadné vyprazdňování tekutin. Omyvatelný bavlněný filtr zachytí jemné nečistoty, zatímco 2,5m hadice, hliníková trubice a bohaté příslušenství usnadňují detailní úklid. Praktické madlo, držáky příslušenství a zásuvka na přídavná zařízení do 2 000 W rozšiřují možnosti využití v domácnosti i dílně.
FDU 201432-E
Parametry
01
Obecné
| Typ přístroje | Vysavač víceúčelový |
|---|---|
| Typ vysavače | Bezsáčkový |
02
Vlastnosti
| Hlučnost | 80dB |
|---|---|
| Délka kabelu | 4.3m |
| Objem sáčku/nádoby | 30.0l |
| Akční rádius | 6.8m |
03
Výbava
| HEPA filtr | Ano |
|---|---|
| Trubky | Teleskopické plast |
| Turbokartáč | Ne |
| Typ filtru | Omyvatelný filtr |
| Hubice | Tvrdé podlahy, Na čalounění |
04
Funkce
| Regulace výkonu | Ne |
|---|---|
| Funkce | Mokré vysávání |
05
Energetické parametry
| Příkon | 1W |
|---|
06
Barva
| Barva | Zelená |
|---|