Plynový gril FZG 3028 nabízí špičkový výkon díky systému 3+1+1 hořáků včetně sear a infračerveného hořáku. Litinový rošt, velká plocha 70 × 42 cm, praktický ICE BOX i stylové LED knoflíky z něj dělají centrum každé grilovačky.
14 499 Kč
Ihned k odeslání
skladem více než 5 ks
Expedujeme DNES.
U Vás již od 22.5.
ID Produktu: 50008360
Plynový gril FZG 3028
- Velikost grilu: 135 × 56 × 117 cm
- 3× hlavní hořáků + 1× boční hořák + 1x speciální sear hořák 4 kW+ 1x infračervený hořák
- Zapalování: Pulzní na baterie 1xAA (není součástí balení)
- Rošt a deska: litina
- Grilovací plocha: 70 × 42 cm
- Grilovací výška: 90 cm
- Příprava pro 10 kg plynovou bombu
- Hadice s regulátorem pro připojení plynové bomby je součástí balení
Výkon bez kompromisů
Tři hlavní hořáky doplněné bočním, výkonným sear hořákem 4 kW a infračerveným hořákem zajistí perfektní rozžhavení i přesnou kontrolu teploty. Ideální pro steakové i pomalé grilování.
Promyšlený do posledního detailu
Gril FZG 3028 myslí na pohodlí i praktičnost. Víko s průhledem a integrovaným teploměrem umožňuje mít přípravu pokrmů plně pod kontrolou bez zbytečného otevírání. ICE BOX udrží nápoje i suroviny příjemně vychlazené, bambusové prkénko usnadní přípravu a háčky na příslušenství zajistí, že máte vše vždy po ruce.
Stabilní, elegantní a snadno ovladatelný
Masivní konstrukce s litinovým roštem a grilovací deskou zaručuje dlouhou životnost i skvělé vedení tepla. Dvoubarevné LED knoflíky dodávají grilu moderní vzhled a zároveň přehledně informují o provozu. Čtyři kolečka s brzdou umožňují snadnou manipulaci a pevné postavení.
Integrovaný prostor pro plynovou bombu
Plynovou bombu je možné umístit do skříňky pod grilem, kde je pro ni vyhrazený prostor. Díky tomu může zůstat bezpečně uložená uvnitř i v průběhu grilování.
FZG 3028
Parametry
01
Obecné
| Konstrukce grilu | Zahradní |
|---|---|
| Typ grilu | Plynový |
| Systém grilování | Zavřený i otevřený |
02
Výbava
| Materiál grilovací desky | Litina |
|---|---|
| Ostatní parametry | Vyjímatelné grilovací plotýnky |
| Grilovací deska | Kombinovaná |
| Horní gril. deska | Žebrovaná |
| Odkapávací miska | Ano |
| Termostat | Ne |
03
Vzhled a design
| Grilovací plocha | Kombinace |
|---|
04
Rozměry a hmotnost
| Výška | 135.00cm |
|---|---|
| Šířka | 56.00cm |
| Hloubka | 117.00cm |
| Hmotnost | 47.0kg |
05
Barva
| Barva | Černá |
|---|