Plynový gril FZG 3000 s dvěma hořáky a litinovým roštem nabízí spolehlivý výkon pro každodenní grilování. Kompaktní rozměry, sklopné boční stolky a praktické doplňky z něj dělají ideální gril na zahradu i terasu.
3 990 Kč
Ihned k odeslání
skladem více než 5 ks
Expedujeme DNES.
U Vás již od 22.5.
ID Produktu: 50008361
Plynový gril FZG 3000
- Velikost grilu: 102,2 x 55 x 102 cm
- 2x hlavní hořák
- Zapalování: Piezo
- Grilovací plocha: 45,5 x 34 cm
- Grilovací výška: 86 cm
- Rošt: litinový
- Sklopné boční stolky, teploměr
- 2x kolečka pro snadnější manipulaci
- Prostor pro uložení max. 8 kg plynové bomby
- Během grilování musí být plynová bomba uložena mimo úložný prostor
- Hadice s regulátorem pro připojení plynové bomby je součástí balení
Ideální výkon pro každodenní grilování
Dva hlavní hořáky zajišťují rovnoměrné zahřátí grilovací plochy o rozměru 45,5 × 34 cm a dostatek výkonu pro přípravu masa, zeleniny i dalších oblíbených pokrmů. Piezo zapalování umožňuje rychlé a pohodlné zapalování grilu.
Praktické provedení a pohodlí při přípravě
Sklopné boční stolky poskytují potřebný prostor pro odkládání surovin nebo náčiní a zároveň šetří místo při skladování. Přihrádka na omáčky a háčky pro zavěšení nářadí zajišťují, že máte vše důležité vždy po ruce.
Stabilní konstrukce a snadná manipulace
Litinový rošt výborně drží teplo a přispívá k rovnoměrnému grilování. Integrovaný teploměr ve víku umožňuje lepší kontrolu přípravy pokrmů a dvě kolečka usnadňují přesun grilu na místo, kde se právě chystá grilování.
FZG 3000
Parametry
01
Obecné
| Konstrukce grilu | Zahradní |
|---|---|
| Typ grilu | Plynový |
02
Výbava
| Materiál grilovací desky | Litina |
|---|
03
Vzhled a design
| Grilovací plocha | Rošt |
|---|
04
Rozměry a hmotnost
| Výška | 102.20cm |
|---|---|
| Šířka | 102.00cm |
| Hloubka | 55.00cm |
05
Barva
| Barva | Černá |
|---|