Zahradní křeslo Fieldmann FDZN 5019 nabízí komfortní a stabilní sezení díky hliníkové konstrukci a dvouvrstvému sedáku ze syntetické tkaniny. Elegantní design s područkami z dřevo-plastu skvěle doplní zahradní stůl FDZN 5059.
1 899 Kč
Ihned k odeslání
skladem více než 5 ks
Expedujeme v PONDĚLÍ.
U Vás již od 21.4.
ID Produktu: 63000769
Zahradní křeslo Fieldmann FDZN 5019
- Hliníková konstrukce se sedákem z umělé tkaniny
- Područky z dřevo-plastu
- Rozměry: 64 x 55 x 91 cm
- Nosnost 120 kg
- Vhodné pro venkovní i vnitřní použití
Pohodlné zahradní křeslo s odolnou konstrukcí
Křeslo FDZN 5019 je vybaveno pevnou hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje stabilitu, nízkou hmotnost a dlouhou životnost. Sedák z dvouvrstvé syntetické tkaniny poskytuje pohodlné sezení i bez použití polstrování, takže je ideální pro každodenní použití na zahradě, terase i balkoně.
Stylový doplněk k zahradnímu stolu
Díky rozměrům 64 × 55 × 91 cm a nosnosti až 120 kg je křeslo praktickým a univerzálním řešením pro venkovní i interiérové posezení. Elegantní područky z dřevo-plastu dodávají křeslu moderní vzhled a příjemný komfort při sezení. Židle je stylovým doplňkem ke stolu FDZN 5059, se kterým tvoří moderní a elegantní sestavu Victoria.
FDZN 5019
Parametry
01
Určení
| Použití | Venkovní a vnitřní |
|---|
02
Vlastnosti
| Rozkládací | Ne |
|---|---|
| Polohovatelnost | Ne |
03
Vzhled a design
| Materiál | Hliník-dřevo-plast |
|---|---|
| Potahy součástí | Ne |
04
Rozměry a hmotnost
| Výška | 64.00cm |
|---|---|
| Šířka | 55.00cm |
| Hloubka | 91.00cm |
05
Barva
| Barva | Šedá, Hnědá |
|---|