50004764

Hadice s navijákem
FZH 1021

80%
na základě 1 recenzí
 • Délka hadice: 20m (výstup) + 2m (vstup)
 • Průměr hadice: 1/2"
 • Možnost uchycení na zeď
 • Adaptér: 1/2"" a 3/4''
SLEVA 20% při zadání kódu FESTIVAL
Akce platí do 30.6.2024
V košíku vložte slevový kód do pole "Slevové kupóny" a potvrďte tlačítkem "Vložit", cena se vám následně přepočítá.  Akce platí do 30.6.2024. Tento kupon nelze kombinovat s jinou slevou.
899,00 Kč
Ihned k odeslání - poslední kusy, Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů

Popis

Abyste před každým zaléváním nemuseli zahradní hadici složitě rozplétat, vyplatí se pořídit naviják. Hadici díky němu snadno a rychle rozvinete i svinete. Používáním navijáku navíc prodloužíte životnost hadice. Váháte-li, zda zvolit naviják na zeď nebo volně stojící model, je ideální volbou univerzální naviják Fieldmann FZH 1021. Ten je vhodný pro obě varianty použití. Součástí tohoto navijáku je hadice, která prodlouží dosah na záhony až o více než 20 metrů.

Naviják na zahradní hadici Fieldmann FZH 1021 pomocí přiloženého držáku snadno upevníte na stěnu domu, do dílny či dokonce do garáže
. Tedy kamkoliv, kde bude po ruce a v blízkosti vodovodního kohoutku. Odtud jej v případě potřeby rychle a snadno sejmete, třeba abyste jej mohli přenášet po zahradě, převážet, případně uskladnit. Tehdy oceníte, že velké madlo navijáku dobře padne do ruky. Díky pevné konstrukci i pokrokovému tvaru může stát naviják i volně na trávníku, aniž by se převrhl. Přitom si zachovává perfektní funkčnost. Zahradní hadici odvinete pomocí integrované kliky do požadované délky a můžete začít na vybraném místě pohodlně kropit.

Naviják s bubnem z lehkého pevného plastu je vybaven dvacetimetrovou půlcoulovou (1/2") hadicí, tedy hadicí s průměrem 13 mm. Hadice vyniká vysokou odolností proti UV záření i proti tvorbě řas, ale také vůči interním tlakům. Je konstruována pro provozní tlak až 8 barů (tlak při roztržení je 24 barů) a pro provozní teplotu od -5 °C do 45 °C. V příslušenství navijáku najdete postřikovací trysku, rychlospojku na zahradní hadici, adaptér na vodovodní kohoutek s redukcí a dvoumetrovou připojovací hadici.

Technické parametry

 • Délka hadice: 20m (výstup) + 2m (vstup)
 • Průměr hadice: 1/2"
 • Možnost uchycení na zeď
 • Adaptér: 1/2"" a 3/4''
 • Provozní tlak 8 Barů
 • Tlak při roztržení: 24 Barů
 • Provozní teplota: -5 do + 45℃
Hodnocení FZH 1021 Hadice s navijákem:
80%
na základě 1 recenzí
Několik dlouhých minut jsem řešil připojení připojovací hadice na hadici na bubnu, musel jsem ji celou vymotat, abych zjistil, že je připojení vyskočené ze středu bubnu a to je důvod nefunkčnosti propojení.
Skladné při nepoužívání.
Chyběl mi návod na instalaci.
Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem
Příslušenství

Hadice s navijákem