Gril na dřevěné uhlí, velkost grilovací nádoby 36,5 cm, grilovací plocha 34 cm, grilovací výška 28 cm, pochromovaný grilovací rošt
499 Kč
Ihned k odeslání
skladem více než 5 ks
Expedujeme v PONDĚLÍ.
U Vás již od 21.4.
ID Produktu: 41010419
Gril na dřevěné uhlí FZG 1102G
- Velikost grilovací nádoby: 36,5 cm
- Grilovací plocha: 34 cm
- Grilovací výška: 28 cm
- Pochromovaný grilovací rošt
- Stabilní konstrukce a nízká hmotnost
- Uzavíratelný poklop s madlem
- Kompaktní rozměry pro snadné přenášení
Grilovací plocha 34 cm pro malé posezení
Grilovací plocha o průměru 34 cm poskytuje ideální prostor pro přípravu pokrmů pro menší společnost nebo cestovní využití. Model FZG 1102G nabízí rovnoměrné prohřívání roštu a pohodlné ovládání díky kompaktním rozměrům. Stabilní konstrukce umožňuje grilování bez zbytečných ztrát tepla i při plném zatížení.
FZG 1102G
Parametry
01
Obecné
| Konstrukce grilu | Stolní |
|---|---|
| Typ grilu | Na dřevěné uhlí |
| Systém grilování | Zavřený i otevřený |
| Typ přístroje | Gril |
02
Výbava
| Materiál grilovací desky | Nerez |
|---|---|
| Ostatní parametry | Poklop |
| Grilovací deska | Žebrovaná |
| Horní gril. deska | Nemá |
| Odkapávací miska | Ne |
| Termostat | Ne |
03
Vzhled a design
| Grilovací plocha | Rošt |
|---|
04
Rozměry a hmotnost
| Výška | 28.00cm |
|---|---|
| Šířka | 34.00cm |
| Hloubka | 36.50cm |
| Hmotnost | 4.0kg |
05
Barva
| Barva | Zelená |
|---|