Stabilní gril na dřevěné uhlí FZG 1009 nabízí velkorysou grilovací plochu pro přípravu pokrmů menší skupiny lidí. Odolná konstrukce s kolečky zajišťuje snadnou manipulaci i při plném zatížení. Praktické pochromované rošty a vysoká grilovací výška umožňují pohodlné a rovnoměrné grilování masa i zeleniny.
899 Kč
Ihned k odeslání
skladem více než 5 ks
Expedujeme DNES.
U Vás již od 22.5.
ID Produktu: 41003092
Gril na dřevěné uhlí FZG 1009
- Velikost grilovací nádoby: 41,5 cm
- Grilovací plocha: 41 cm
- Grilovací výška: 58 cm
- Grilovací rošt: 41 × 0,5 cm
- Pochromované grilovací rošty
- Stabilní konstrukce
- Kolečka pro snadné přesouvání
- Kryt
Pochromované rošty pro snadnou údržbu
Pochromované grilovací rošty o velikosti 41 × 0,5 cm zajišťují dlouhou životnost a odolnost proti vysokým teplotám. Jejich hladký povrch usnadňuje čištění a minimalizuje přichytávání potravin. Kvalitní materiál zlepšuje rovnoměrný přenos tepla na připravované pokrmy.
FZG 1009
Parametry
01
Obecné
| Konstrukce grilu | Zahradní |
|---|---|
| Typ grilu | Na dřevěné uhlí |
| Systém grilování | Otevřený |
| Typ přístroje | Gril |
02
Výbava
| Ostatní parametry | Poklop |
|---|---|
| Grilovací deska | Žebrovaná |
| Horní gril. deska | Nemá |
| Odkapávací miska | Ne |
| Termostat | Ne |
03
Vzhled a design
| Grilovací plocha | Rošt |
|---|
04
Rozměry a hmotnost
| Výška | 58.00cm |
|---|---|
| Šířka | 41.50cm |
| Hmotnost | 3.8kg |
05
Barva
| Barva | Černá |
|---|