Spolehlivý elektrický kultivátor Fieldmann FZK 2002-E s příkonem 750 W a pracovním záběrem 32 cm usnadní přípravu půdy na zahradě. Čtyři ocelové nože kypří půdu až do hloubky 20 cm. Sklopné madlo zajišťuje snadné skladování.
2 999 Kč
Ihned k odeslání
skladem více než 5 ks
Expedujeme DNES.
U Vás již od 22.5.
ID Produktu: 50004675
Elektrický kultivátor FZK 2002-E
- Příkon: 750 W
- Pracovní záběr: 32 cm
- Hloubka kypření: až 20 cm
- 4 ocelové nože
- Průměr nože: 20 cm
- Celokovové převody s robustní skříní
- Ochranný kovový kryt
- Sklopné madlo
- Hmotnost: 8 kg
Pracovní záběr a hloubka
Šířka záběru 32 cm umožňuje rychlé zpracování větší plochy záhonu bez zbytečné námahy. Hloubka kypření až 20 cm zajistí důkladné provzdušnění půdy pro lepší růst rostlin. Kultivátor je tak ideálním pomocníkem pro přípravu půdy před setím.
FZK 2004-E
Parametry
01
Obecné
| Typ přístroje | Kultivátor |
|---|
02
Výkon
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
03
Vlastnosti
| Hloubka záběru | 20cm |
|---|---|
| Pracovní záběr | 400mm |
| Startér | Elektrický |
04
Výbava
| Počet nožů | 6 |
|---|---|
| Pracovní nástroj | Nožový válec |
| Průměr nožů | 20cm |
| Sklopné madlo | Ano |
05
Energetické parametry
| Příkon | 1200W |
|---|
06
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 9.5kg |
|---|
07
Barva
| Barva | Zelená |
|---|