Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2065-E s výkonem 1 800 W a záběrem 46 cm si poradí i s hustší trávou na plochách do 1 200 m². Bezuhlíkový motor, ocelové šasi a systém 4v1 zaručí dlouhou životnost, tichý chod i perfektně upravený trávník.
4 999 Kč
Ihned k odeslání
skladem více než 5 ks
Expedujeme v PONDĚLÍ.
U Vás již od 21.4.
ID Produktu: 50008345
Elektrická sekačka FZR 2065-E
- Příkon: 1800 W
- Záběr sečení: 46 cm
- Bezuhlíkový motor
- Systém sečení 4v1 (sběr, zadní a boční výhoz, mulčování)
- Ocelové šasi
- Doporučená plocha sečení: 1200 m²
- Hmotnost: 22,5 kg
Výkonný a tichý pomocník pro středně velké zahrady
Elektrická sekačka FZR 2065-E s příkonem 1 800 W zajišťuje spolehlivý chod a práci i v hustší trávě. S doporučenou plochou sečení až 1 200 m² bez problémů poseče i středně velké zahrady. Je vybavena bezuhlíkovým (indukčním) motorem, který se vyznačuje nízkými nároky na údržbu, dlouhou životností a nízkou hlučností. Záběr sečení 46 cm urychlí práci na větších plochách a centrální nastavení 6 výšek sečení umožní snadno přizpůsobit vzhled trávníku vašim aktuálním požadavkům.
Maximální komfort a flexibilita sečení 4v1
Výškově nastavitelné madlo zajišťuje komfort při práci. Díky systému sečení 4v1 si můžete přizpůsobit úpravu trávníku, stačí zvolit mezi sběrem trávy, mulčováním a zadním nebo bočním výhozem. Ocelové šasi zaručuje delší životnost sekačky a poskytuje ochranu před poškozením. Dělený koš o objemu 50 l kombinuje pevnou konstrukci s optimální cirkulací vzduchu, jeho plnění je tak jednodušší a vyprazdňování snazší.
FZR 2065-E
Parametry
01
Obecné
| Typ sekačky | Rotační |
|---|
02
Výkon
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|---|
| Výkon motoru | 1.20kW |
| Typ motoru | Bez uhlíkový |
03
Vlastnosti
| Soft grip | Ano |
|---|---|
| Obouruční rukojeť | Ano |
| Pracovní záběr | 460mm |
| Výškově nastavitelné madlo | Ano |
| Pracovní hloubka | 25-75mm |
| Doporučená pracovní plocha | 1200m2 |
| Objem sběrného koše | 50l |
| Poč. pozic nastavení výšky | 6 |
| Systém sečení | Nůž |
| Startér | Elektrický |
04
Výbava
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Manipulační madlo | Ano |
| Sklopné madlo | Ano |
| Boční výhoz | Ano |
05
Funkce
| Systém 4v1 | Ano |
|---|---|
| Centrální nastavení sečení | Ano |
| Indikátor zaplnění koše | Ano |
| Mulčování | Ano |
| Pojezd | Ne |
06
Energetické parametry
| Příkon | 1800W |
|---|
07
Vzhled a design
| Provedení šasi | Ocel |
|---|
08
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 22.5kg |
|---|
09
Barva
| Barva | Černá/Zelená |
|---|