Jeden typ baterie

AKU
AKU FAST POWER 20V

AKU PROGRAM 20 V FAST POWER

Je tichá, ekologická, úsporná. Žádný benzín, žádný kabel, žádný rámus, žádné zplodiny. Taková je nová AKU řada značky FIELDMANN. S ní vás nic nezastaví.
 
Nemusíte se ohlížet na to, zda je někde elektrická zásuvka, zda vám k ní dosáhne přívodní kabel nebo kde seženete prodlužovačku, nestaráte se o množství benzínu v nádrži či olej. Komfort nabízejí akumulátoroví pomocníci i při samotném používání, kdy nepřekáží žádné kabely. 
 
Program představuje ucelenou řadu zahradního a dílenského náčiní a nářadí, které pracuje s jediným typem baterie. Druhou baterii tak potřebujete maximálně na střídačku při delším používání, to když první dojde energie, nebo do páru do větších strojů, jako jsou zahradní sekačky či křovinořezy, kde je využívána plná síla dvou baterií současně. Investice to rozhodně není zbytečná.

 

Akumulátor Fieldmann chrání inteligentní elektronika

Maximální bezpečnost i vysoký výkon.
 
Aktivní systém managementu baterie nepřetržitě monitoruje a reguluje parametry akumulátoru prostřednictvím vestavěného mikroprocesoru. Sleduje faktory ovlivňující bezpečnost, ale také každý jednotlivý článek, jehož využití řídí. Tím je zajištěna nejvyšší bezpečnost, optimální výkon, vysoká provozuschopnost a maximální životnost akumulátorů Fieldmann. 

Přepětí, přehřátí, samovybíjení, hluboké vybití, či paměťový efekt… Tyto vlivy systém včas rozpozná a aktivně proti nim zasáhne. Tím předchází poškození akumulátoru. Akumulátory Fieldmann jsou vyrobené s využitím kvalitních komponentů. Lithium-iontové články od mezinárodně uznávaných výrobců zajišťují okamžitý přísun energie, delší výdrž baterie na jedno nabití a prodlužují její celkovou životnost.
Momentálně v této kategorii nejsou žádné produkty
Je tichá, ekologická, úsporná. Žádný benzín, žádný kabel, žádný rámus, žádné zplodiny. 
 

Taková je nová ​Aku řada FAST POWER 20V FIELDMANN