Vše pro
dílnu

Vše pro dílnu
Žebříky, štafle, lopatky
Vymalovat pokoj s vysokým stropem, a pak do neméně vysokých oken pověsit závěsy – na to židle nebo schůdky obvykle nestačí. Také na zahradě často potřebujete ke své postavě přidat i několik metrů, ať chcete česat úrodu ze stromů, nebo před zimou vyčistit okapy... V takových situacích jsou štafle nebo žebřík jediným řešením.
Momentálně v této kategorii nejsou žádné produkty
Že na ně v domácnosti nebo v dílně nemáte dost místa? Možná budete překvapeni, jak jsou moderní žebříky či štafle nenáročné na prostor. Jsou totiž teleskopické, jednoduše je tak nastavíte do výšky, kterou aktuálně potřebujete, ale také složíte do minimálního rozměru tak, že v komoře či dílně nezaberou tolik místa. Zároveň se snáz přenášejí nebo převážejí, třeba v kufru auta.

Dnešní žebříky a štafle navíc nabízejí i více funkcí současně. Pro výškově rozdílné či šikmé terény nabízí značka FIELDMANN multifunkční žebřík, který díky kloubovému mechanismu proměníte nejen ve štafle, ale i v lešení, schopné vyrovnat výškové rozdíly třeba mezi jednotlivými stupni schodiště. Speciální konstrukce z pevné slitiny hliníku zaručuje vysokou stabilitu i při plném rozložení a dovoluje vysoké zatížení.