Vše pro
dílnu

Vše pro dílnu
Bez pořádného ručního nářadí se neobejde žádná domácnost, natož dílna nebo garáž. Nechte se inspirovat nabídkou značky Fieldmann a pořiďte si kromě základní výbavy i další praktické nástroje, které při své práci dobře využijete.
 
S dostatečnou zásobou různých druhů gola sad nářadí, šroubováků, nebo sad bitů se můžete pustit do jakékoli práce v domě nebo na zahradě a vždy budete mít jistotu, že máte po ruce ten správný pracovní nástroj. 
 
Patří-li k vašim koníčkům práce se dřevem, budou se vám hodit naše elektrické vrtačky, kladiva, pily a brusky. Nechcete-li se tahat zbytečně s prodlužovacími kabely, není nic lepšího než sady AKU šroubováků a vrtaček  s integrovanou baterií. Pokud byste rádi využili jednu baterii na vice zařízení, není nic snažšího než využít širokou nabídku strojů z našeho AKU one battery programu.
NEJOBLÍBENĚJŠÍ

Produkty Pro Dílnu

Šavlová pila

Každý správný kutil chce mít práci odvedenu co možná nejlépe. Pro tento účel je ideálním pomocníkem tato pila ocaska.

Úhlová bruska

Úhlová bruska jako malý šikovný pomocník při řezání kovových, keramických nebo porcelánových materiálů za použití příslušného kotouče k danému úkonu o průměru 115 mm nebo 125 mm.

Příklepová vrtačka

Příklepová vrtačka FIELDMANN je špičkový stroj za rozumnou cenu, který by neměl chybět ve výbavě žádného kutila nebo profíka