Chráníme

přírodu


Naše hrdá česká značka FIELDMANN věnuje velkou pozornost ochraně přírody. Neustále rozšiřujeme nabídku produktů, které jsou napájené z akumulátorů.

Jsou tiché, neprodukují žádné emise, tudíž jsou k přírodě maximálně ohleduplné.
 

Chráníme přírodu FAST POWER 20V

AKU FAST POWER

Mezi nejvýznamnější zástupce patří všechny produkty z naší aku řady FAST POWER 20V které lze použít nejen na zahradě, či v garáží, ale též na vašem dvorku.
Zapomenout nesmíme ani na aku modely vrtaček s výměnnými bateriemi, které kromě přírody šetří i vaši peněženku díky možnosti výměny akumulátoru za nový oproti nutnosti koupi nového zařízení, jak tomu bylo v minulosti, kdy baterie byly v zařízeních dílny zabudované.
 
Chráníme přírodu rychlonabíječka

MULTIPLE PROTECTION

Li-Ion duální rychlonabíjecí stanice renomované značky FIELDMANN představuje opravdovou špičku ve své komoditě. Je kompatibilní se všemi stroji z aku řady FAST POWER 20 V.
Jsme si vědomi toho, že ekologická likvidace starého nefunkčního akumulátoru je složitá. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli mít pouze jednu zcela ucelenou aku řadu díky které s jedním typem baterie jste schopni napájet až 25 různých zařízení.

V praxi zákazník vystačí pouze s jedním nebo dvěma akumulátory pro napájení celé řady produktů. Tím, že nemusí pořizovat ke každému stroji samostatný akumulátor, uspoří nejen peníze, po uplynutí životnosti akumulátoru je rovněž méně zatěžována příroda při ekolologické likvidaci podstatně menšího počtu akumulátorů.


 

AKU FAST POWER 20V