Užijte si slevy

POSEZONNÍ VÝPRODEJ FIELDMANN

POSEZONNÍ VÝPRODEJ
FIELDMANN

LETNÍ VÝPRODEJ FIELDMANN!
OBJEVTE NEUVĚŘITELNÉ SLEVY NA ZAHRADNÍ STROJE A NÁBYTEK.
PŘIPRAVTE SVOU ZAHRADU NA DALŠÍ SEZÓNU S FIELDMANN ZA LETNÍ CENY!

Platnost akce: 22.7. - 4.8.2024

Podmínky marketingové akce
Momentálně v této kategorii nejsou žádné produkty


Podmínky marketingové akce „POSEZONNÍ VÝPRODEJ FIELDMANN“

(dále jen „akce“)

Akce platí na e-shopu fieldmann.cz s platností od 22.7. do 4.8. 2024.  Zboží, na které se vztahuje slevová akce, stanoví společnost FAST ČR, a.s. a je vyznačeno ikonkou slevy na eshopu fieldmann.cz. Sleva vyznačená u zboží se odečítá z aktuální prodejní ceny zboží. 

Zákazník nemá právní nárok na objednané zboží v případě, že zboží bude vyprodané, po učiněné objednávce a její akceptaci nebude zboží již dostupné, a/nebo zvýhodněná cena bude na určité zboží poskytnuta v omylu. V uvedených případech si FAST ČR, a.s. vyhrazuje právo stornování objednávky, včetně objednávek již potvrzených a/nebo objednávek již uhrazených.
Uplatnění slevy je podmíněno řádným dokončením objednávky a řádným uhrazením provedené objednávky a v případě nákupu na prodejně řádným uhrazením ceny zboží. 
FAST ČR, a.s. si vyhrazuje právo akci zkrátit, přerušit nebo zrušit či měnit její podmínky, a to i bez udání důvodu.  
Zákazník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v akci.
Marketingovou akci „POSEZONNÍ VÝPRODEJ FIELDMANN“ pořádá společností FAST ČR, a.s., se sídlem U Sanitasu 1621, Říčany, 251 01, IČ:247 77 749, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 16725.