FESTIVAL ZAHRADY
FIELDMANN

UŽIJTE SI SLEVY NA ZAHRADNÍ STROJE I NÁBYTEK. OBJEVTE, JAK ZKRÁŠLIT SVOU ZAHRADU ZA SKVĚLÉ CENY. FIELDMANN – VÁŠ KLÍČ K DOKONALÉ ZAHRADĚ.

Platnost akce: 10.6. - 30.6.2024

 

SEKAČKY A KŘOVINOŘEZY

NÁBYTEK A GRILY

VODA V ZAHRADĚ

ZAHRADA OSTATNÍ

SESTAVY NÁBYTKU

Podmínky marketingové akce „FESTIVAL ZAHRADY FIELDMANN“

(dále jen „akce“)

Akce platí na e-shopu fieldmann.cz s platností od 10.6. do 30.6. 2024.  Zboží, na které se vztahuje slevová akce, stanoví společnost FAST ČR, a.s. a je vyznačeno ikonkou slevy na eshopu fieldmann.cz. Sleva vyznačená u zboží se odečítá z aktuální prodejní ceny zboží. 

Zákazník nemá právní nárok na objednané zboží v případě, že zboží bude vyprodané, po učiněné objednávce a její akceptaci nebude zboží již dostupné, a/nebo zvýhodněná cena bude na určité zboží poskytnuta v omylu. V uvedených případech si FAST ČR, a.s. vyhrazuje právo stornování objednávky, včetně objednávek již potvrzených a/nebo objednávek již uhrazených.
Uplatnění slevy je podmíněno řádným dokončením objednávky a řádným uhrazením provedené objednávky a v případě nákupu na prodejně řádným uhrazením ceny zboží. 
FAST ČR, a.s. si vyhrazuje právo akci zkrátit, přerušit nebo zrušit či měnit její podmínky, a to i bez udání důvodu.  
Zákazník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v akci.
Marketingovou akci „FESTIVAL ZAHRADY FIELDMANN“ pořádá společností FAST ČR, a.s., se sídlem U Sanitasu 1621, Říčany, 251 01, IČ:247 77 749, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 16725.