3 299 Kč
Momentálně nedostupné
ID Produktu: 41007159

Gril na uhlí FIELDMANN FZG 1013
- průměr grilovací plochy 57 cm
- regulace vzduchu na poklici
- pochromovaný grilovací rošt
- vyjímatelný popelník
- pojezdová kola
- smaltovaný povrch

Ideální doplněk na vaši zahradu
Klasický zahradní kotlový gril na dřevěné uhlí FIELDMANN FZG 1013 pro snadnou přípravu grilovaných pochoutek se stane nepostradatelným parťákem pro letní teplé dny a večery strávené s rodinou nebo přáteli. Gril disponuje ohništěm s pochromovaným roštem o průměru 57 cm na kterém lze pohodlně připravit dostatek jídla i pro větší počet lidí. Praktické odklápěcí víko s možností regulace přívodu vzduchu a zabudovaným teploměrem se postará o ty nejchutnější výsledky. Díky praktickému vyjímatelnému popelníku bude čistění grilu od popela práce na pár minut. Pojezdová kola umístěna na nerezových nohách umožňují snadnou a rychlou manipulaci.
FZG 1013
Parametry
01
Obecné
| Konstrukce grilu | Zahradní |
|---|---|
| Typ grilu | Na dřevěné uhlí |
| Systém grilování | Zavřený i otevřený |
| Typ přístroje | Gril |
02
Výbava
| Materiál grilovací desky | Nerez |
|---|---|
| Ostatní parametry | Termostat |
| Grilovací deska | Žebrovaná |
| Horní gril. deska | Žebrovaná |
| Odkapávací miska | Ne |
| Termostat | Ne |
03
Vzhled a design
| Grilovací plocha | Rošt |
|---|
04
Rozměry a hmotnost
| Výška | 97.30cm |
|---|---|
| Šířka | 71.00cm |
| Hloubka | 74.00cm |
| Hmotnost | 17.0kg |
05
Barva
| Barva | Černá |
|---|