1 799 Kč
Ihned k odeslání
skladem více než 5 ks
Expedujeme v PONDĚLÍ.
U Vás již od 21.4.
ID Produktu: 50004677

Aku strunová sekačka FIELDMANN FZS 1025-A
- doba provozu až 35 min na jedno nabití
- váha 2 kg
- nastavitelný úhel žací hlavy
- teleskopická rukojeť i nastavitelná horní rukojeť
- šíře sečení 250 mm

Pro komfort vás i vašich zad
Není nad kvalitní zahradní techniku, která je uzpůsobená pro vaše maximální pohodlí. A právě proto v dílnách české značky FIELDMANN mysleli u strunové sekačky FZS 1025-A na spoustu praktických detailů. Váží jen 2 kg a oceníte třeba to, že má teleskopickou rukojeť, abyste si nastavili její délku přesně ke své postavě.

Perfektní posečení podél obrubníků
I horní rukojeť je u strunové sekačky FIELDMANN FZS 1025-A nastavitelná a kloubová vyžínací hlava zajistí, že si přístroj nastavíte pro příjemnou práci i v hůře dostupných zákoutích kolem obrubníků, plotu či záhonů. Na tanec přes kabely zapomeňte také, kvalitní akumulátorová baterie Li-Ion 20 V/1 500 mAh zajistí 35 min sečení v kuse, spolu s nabíječkou je součástí balení.
FZS 1025-A
Parametry
01
Obecné
| Typ přístroje | Akumulátorová sekačka |
|---|
02
Baterie
| Napětí baterie | 20.0V |
|---|---|
| Typ baterie | Li-Ion |
03
Výkon
| Typ motoru | Akumulátor |
|---|
04
Vlastnosti
| Nastavitelná rukojeť | Ano |
|---|---|
| Pracovní záběr | 25mm |
| Systém sečení | Jedna struna |
05
Výbava
| Teleskopická rukojeť | Ano |
|---|
06
Napájení
| Doba chodu | 35min |
|---|---|
| Doba nabíjení | 5.0h |
07
Rozměry a hmotnost
| Průměr struny | 1.4mm |
|---|---|
| Hmotnost | 2.0kg |